چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶

اخبار

نفرات برتر مسابقات شنا شناخته شدند

نفرات برتر مسابقات شنا شناخته شدند
در صبح نخستین روز از مسابقات چند جانبه بازنشستگان سازمان بنادر ودریانوردی ، نفرات برتر مسابقات شنا شناخته شدند.
در صبح نخستین روز از رقابت های جام رضوی
نفرات برتر مسابقات شنا شناخته شدند
 
در صبح نخستین روز از مسابقات چند جانبه بازنشستگان سازمان بنادر ودریانوردی ، نفرات برتر مسابقات شنا شناخته شدند.
 
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ؛ ساعت 9/00 صبح روز پنجشنبه 4 آبان ماه 1369 استخر پردیس دانشگاه فردوسی مشهد با حضور 20 تن از شناگران پیشکسوت شوروحالی دیگر به خود گرفت ، به گونه ای که داوران جوان این دوره از رقابت ها را مبهوت خود کرد.
 
بر اساس این گزارش ؛ ورزشکاران شناگر در دور نخست مسابقات در 3 رشته انفرادی به رقابت با یکدیگر پرداختند. در شنای50 متر کرال سینه پس از مصافی سخت آقایان ؛ «غلامرضا ماشین چی» از بندر شهید رجایی ، «علی مولایی» از بنادر آبادان و خرمشهر و «عبدالرسول آهنگری» از بندر بوشهر به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
 
در شنای 50 متر قورباغه آقایان ؛ «نوروز بهاء» از بندر نوشهر ، «شکراله محبی» از بندر بوشهر و «نادر کلیبری نوتاش» از تهران به ترتیب صاحب مدال های اول تا سوم شدند.
 
در شنای 50 متر کرال پشت آقایان ؛ «محمد اردیبهشت» از تهران ، «محمود خالدی» از بنادر خرمشهر و آبادان و «حسین شهابی» از بندر نوشهر به ترتیب صاحب عناوین اول تا سوم این رشته  از رقابت  ها شدند.
 
این گزارش همچنین می افزاید ؛ در دور پایانی این مسابقات ، رشته 3 در 50 متر مختلط ( امدادی) تنها رقابت گروهی بود که بر اساس برنامه و با حضور 3تن از شناگران هر تیم برگزار شد.
 
در این رشته که از جذابیت بالایی برای تماشاچیان برخوردار بود پس از تلاشی نفس گیر تیم نوشهر با عضویت آقایان؛ «نوروز بهاء»،«حسین شهابی» و «عباس بنده نژاد» ، توانست بر سکوی اول بایستد.
 
سکوی دوم این رشته توسط تیم تهران آقایان ؛ «محمد اردیبهشت»،«نادر کلیبری نوتاش» و «غلامرضا ماشین چی» به تسخیر درآمد.
 
همچنین شناگران تیم بندربوشهر شامل آقایان ؛ «عبدالرسول آهنگری» ، «شکراله محبی» و «شعبان هادی پور» سکوی سوم رقابت های شنای امدادی را از آن خود کردند.
 
شایان ذکر است ؛ چهارمین دوره از مسابقات چند جانبه بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی (جام رضوی) به همت صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی و با همکاری کانون بازنشستگان و موظفین از روز چهارشنبه (1396/8/3) لغایت شنبه (1396/8/6) در محل دانشگاه فردوسی مشهد مقدس برگزار شد.
۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷
روابط عمومی و امور فرهنگی |
تعداد بازدید : ۵۶