سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

اخبار

کاروان زیارتی بازنشستگان و موظفین بندر بوشهر عازم مشهد مقدس شد

کاروان زیارتی بازنشستگان و موظفین  بندر بوشهر  عازم مشهد مقدس شد
در ادامه برنامه های سیاحتی و زیارتی صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی ، گروهی از بازنشستگان و موظفین بندر بوشهر جهت زیارت حرم مطهر رضوی (ع) عازم مشهد مقدس شدند.
از سوی صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی ؛
کاروان زیارتی بازنشستگان و موظفین  بندر بوشهر عازم مشهد مقدس شد
 
در ادامه برنامه های سیاحتی و زیارتی صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی ، گروهی از بازنشستگان و موظفین بندر بوشهر جهت زیارت حرم مطهر رضوی (ع) عازم مشهد مقدس شدند.
 
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ؛ در ادامه برنامه های رفاهی صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی ، گروهی دیگر از بازنشستگان و موظفین ساکن بندر بوشهر در روز سه شنبه 21 آذرماه سالجاری ، در قالب یک کاروان زیارتی راهی مشهد مقدس شدند.
 
بر اساس این گزارش ؛ در این سفر معنوی تعداد 40 تن از بازنشستگان و موظفین طی یک سفر 4 روزه از فرودگاه بین المللی بوشهر عازم مشهدالرضا شدند تا ضمن زیارت حرم مطهر امام هشتم شیعیان عالم، از جاذبه های فرهنگی و تاریخی این شهر نیز بازدید بعمل آورند.
 
بازدید از مجموعه فرهنگی «باغ و آرامگاه فردوسی» و گشت و گذار در مجموعه تجاری «الماس شرق» از جمله برنامه های این سفر بود که مورد استقبال زائرین قرار گرفت.
 
مسافران این کاروان زیارتی بعداز ظهر روز جمعه 24 آذرماه سالجاری از فرودگاه شهید هاشمی نژاد ، مشهد مقدس را به سوی بوشهر ترک نمودند.
 
شایان ذکر است ؛ تجدید دیدار همکاران قدیمی و آشنایی بیشتر خانواده های بازنشستگان سازمان بنادرو دریانوردی با یکدیگر ، افزایش نشاط و امیدواری و ارتقای روحیه این عزیزان از جمله اهدافی است که از سوی صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی در اجرای برنامه های رفاهی دنبال می شود.
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۴۵
روابط عمومی و امور فرهنگی |
تعداد بازدید : ۹۳