پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
 

اخبار

شماره بیست‌وششم نشریه خبری تجلیل منتشر شد

شماره بیست‌وششم نشریه خبری تجلیل منتشر شد
بیست‌وششمین شماره نشریه خبری «تجلیل» ویژه بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی منتشر شد.

شماره بیست‌وششم نشریه خبری تجلیل منتشر شد
بیست‌وششمین شماره نشریه خبری «تجلیل» ویژه بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی منتشر شد.


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی؛ در شماره جدید تجلیل که در 32صفحه منتشر شده است مطالب متنوعی دیده می‌شود. روی جلد این شماره به گفت‌وگو با ماشاءالله به‌گزین، بازنشسته خوش ذوق و ادیب سازمان بنادر در بندر شهید رجایی به بهانه انتشار جدیدترین کتابش اختصاص دارد. آقای به‌گزین در این گفت‌وگو با نگاهی شاعرانه به سال‌ها کار در مراحل مختلف سازمان بنادر اشاره کرده است و از علایق و رویکردش به زندگی می‌گوید.
 در شماره بیست‌ و چهارم علاوه بر اخبار مربوط به بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی گفت‌وگوی مفصلی با مدیرعامل محترم سازمان بنادر و دریانوردی انجام شده است. مهندس سعیدنژاد در این گفت‌وگو به پرسش‌ها و خواسته‌های بازنشستگان با حوصله پاسخ داده است و درباره امکان پرداخت وام به بازنشستگان گفته که به دنبال راهکاری‌اند تا وامی در حد معقول برای امور ضروری به همکاران بازنشسته با کمک بانک‌ها پرداخت شود.
در بخش خانهِ دوست گزارشی از خانواده خیر بندر نوشهری به چشم می‌خورد که دوران فراغت پس از بازنشستگی را فرصت مناسبی برای امور نیکوکارانه و جمعی دیده‌اند و در این زمینه موفقیت‌هایی بدست آورده‌اند تا جایی که مورد تقدیر مسئولان و سازمان‌های زیربط هم قرار گرفته‌اند. فرخ‌ السادات مومنی کار خیر را سعادتی می‌داند که نصیب هر کسی نمی‌شود. وی درباره این عمل نیکوکارانه می‌گوید: «در این کار باید افراد عاشق باشند یعنی از صمیم قلب بخواهند وارد این کار شوند. من این سعادت را پیدا کرده‌ام و خداوند هم به من این نیرو را بخشیده است.»
صفحه شما که اختصاص به عکس‌های خاطره‌انگیز بازنشستگان و یادداشت‌ها و خاطرات آنها دارد، از دیگر مطالبی است که در این شماره می‌خوانید. اطلاعات و اخباری از برگزاری همایش بیمه درمان  تکمیلی دانا، جدول و سرگرمی و چندین مطلب دیگر در این شماره است که می‌توانید آنها را پیگیری کنید.
نسخه الکترونیکی نشریه را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۵۰
روابط عمومی و امور فرهنگی |
تعداد بازدید : ۱,۴۳۷