شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

اخبار

نخستین نشست هم اندیشی مسابقات ورزشی بازنشستگان «جام رضوی»

جام رضوی/تورنمت ورزشی/ صندوق بازنشستگی / کارگروه ورزش/جواد جهاندار
نخستین نشست هم اندیشی برگزاری تورنمنت ورزشی سازمان بنادرودریانوردی (جام رضوی) برگزار شد.

با حضور دبیران هیات های ورزشی برگزار شد
نخستین نشست هم اندیشی مسابقات ورزشی بازنشستگان «جام رضوی»
 
نخستین نشست هم اندیشی برگزاری تورنمنت ورزشی سازمان بنادرودریانوردی (جام رضوی) برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ؛ صبح روز سه شنبه 18 مهر ماه سالجاری ، نخستین نشست هم اندیشی جام رضوی ، با حضور اعضای کمیته ورزش شامل آقایان : «قربان محمدی» ، «مجید گرگپور»، «هاشم علیزاده»، «حبیب غفاری» ، «امید پورخانقلی» و «امیر باقری» و نیز دبیران هیات های ورزشی شامل آقایان: «لطف اله اهدایی»، «محمد آذرمی»، «محمد اردیبهشت»، « مرتضی دفاتری مقدم» و «حسین قاسمپور» و همچنین خانم ها :«اشرف السادات طباطبایی» و «شهناز سلطانیان» در محل سالن اجتماعات صندوق برگزار شد.
 
در این نشست ابتدا آقای «قربان محمدی» مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی و دبیر کمیته ورزش صندوق ضمن خوش آمدگویی به حاضرین به توضیح مراحل مقدماتی برگزاری چهارمین دوره از مسابقات ورزشی بازنشستگان سازمان بنادرودریانوردی پرداخت.
 
بر اساس این گزارش ؛ دبیر کمیته ورزش ضمن تاکید بر اجرای صحیح آیین نامه مسابقات از دبیران رشته های ورزشی و سرپرستان کاروان های ورزشی خواست تا ضمن پایبندی به قوانین و مقررات وضع شده ، در برگزاری هر چه بهتر این رویداد کم نظیر بکوشند.
 
در ادامه نشست اعضای کارگروه ورزش در حوزه های مختلف به بیان اقدامات انجام گرفته در خصوص ثبت نام ورزشکاران ، دریافت مدارک پزشکی ، ایاب و ذهاب ، اقامت و پذیرایی و همچنین تهیه البسه ورزشی پرداختند.
 
این گزارش همچنین می افزاید ؛ دبیران رشته های ورزشی در بخش بعدی جلسه نقطه نظرات خود را در خصوص چگونگی اجرای رقابتها ارایه و پیشنهاداتی را مطرح نمودند.
 
در پایان این نشست مهندس «جواد جهاندار» مشاور محترم مدیرعامل سازمان و رئیس صندوق بازنشستگی دقایقی چند در جمع میهمانان نشست حضور یافت و از زحمات همه دست اندرکاران این رویداد کم نظیر قدردانی نمود.
 
شایان ذکر است ؛ چهارمین تورنمنت ورزشی بازنشستگان سازمان بنادرودریانوردی ( جام رضوی ) از تاریخ سوم لغایت ششم آبانماه و با حضور 140 تن از پیشکسوتان دریادل در 6 رشته ورزشی و طی چهار روز در مشهد مقدس برگزار می شود.

۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۵:۳۷
روابط عمومی و امور فرهنگی |
تعداد بازدید : ۱۱۴