شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

اخبار

رقابت تنگاتنگ قایقرانان برای تصاحب سکوهای قهرمانی جام رضوی

رقابت تنگاتنگ قایقرانان برای تصاحب سکوهای قهرمانی جام رضوی
مجموعه تفریحی ورزشی «چالیدره» مشهد صبح روز پنجشنبه 4 آبان ماه سالجاری میزبان بازنشستگان قایقران شد.
مجموعه تفریحی ورزشی «چالیدره» مشهد میزبان بازنشستگان قایقران شد
رقابت تنگاتنگ قایقرانان برای تصاحب سکوهای قهرمانی جام رضوی
 
مجموعه تفریحی ورزشی «چالیدره» مشهد صبح روز پنجشنبه 4 آبان ماه سالجاری میزبان بازنشستگان قایقران شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ؛ صبح روز پنجشنبه 4 آبان ماه سالجاری بازنشستگان قایقران اولین گروه از ورزشکاران بودند که محل اقامت خود را به مقصد محل برگزاری مسابقات ترک کردند چرا که دریاچه دیدنی «چالیدره» که انتظار حضور آنان را می کشید در فاصله 30کیلومتری مشهد قرار دارد.
 
رقابت های قایقرانی که مطابق با آیین نامه اجرایی مسابقات می باید در 5 ماده برگزار شود با رسیدن ورزشکاران به محل دریاچه و آمادگی تیم فنی ، شکل اجرایی به خود گرفت.
 
بر اساس این گزارش ؛ ابتدا مسابقات ماده 1000 متر تورینگ یک نفره برگزار شد و به ترتیب آقایان ؛ «وهاب فلاحتی» از بندر انزلی ،«حسین کریمی» از تهران و «مصطفی آغاجری» از بندر امام خمینی(ره) توانستند مقام های اول تا سوم را نصیب خود سازند.
 
در مرحله بعد رقابت های ماده 500 متر تورینگ یک نفره اجرا شد که در این ماده آقایان ؛ «محمود فرخی» از بندر شهید رجایی ، «ایمانعلی اسحاقی» از بندر نوشهر و «سیدکمال حسینی هاشمی» از تهران توانستند به ترتیب بر سکوهای اول تا سوم رقابت ها بایستند.
 
200 متر تورینگ یک نفره ماده دیگر قایقرانی بود که با شتاب و نمایش قدرت بالایی به انجام رسید. در این ماده نیز به ترتیب آقایان ؛ «عادل طورچی مقدم» از بندر انزلی ،«عباس جاهد» از تهران و «مهدی نوری» از بندرشهید رجایی  توانستند عنوان های اول تا سوم را از آن خود کنند.
 
رقابت های 1000 متر تورینگ دو نفره اما ، ماده تیمی بود که در این مسابقات گنجانده شد. آقایان «عبدالعباس وطن خواه» و «عبدالرضا نظارات» از بندر امام خمینی (ره) به طور مشترک مدال طلایی این مسابقات را دریافت کردند.
 
«عادل طورچی مقدم» و «وهاب فلاحتی» از بندر انزلی نیز به طور مشترک صاحب مدال نقره ای این رقابت شدند و مدال برنزی  به آقایان «محمود فرخی» و «مهدی نوری» از بندر شهید رجایی رسید.
 
این گزارش می افزاید؛ آخرین ماده این رقابت ها که باز به طور انفرادی برگزار شد ، 2000 متر ماراتن بود. در این ماده استقامتی آقایان ؛ «محمود فرخی» از بندر شهید رجایی ، «وهاب فلاحتی» از بندر انزلی و «کریم مقیمی» از بندر نوشهر به ترتیب توانستند صاحب مقام های اول تا سوم قهرمانی شوند.
 
گفتنی است ؛ مسابقات قایقرانی چهارمین دوره از مسابقات چند جانبه بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی (جام رضوی) با مساعدت صمیمانه مدیریت مجموعه ورزشی تفریحی چالیدره و و همکاری بی شائبه فدراسیون قایقرانی استان خراسان رضوی شکل اجرایی به خود گرفت ، که جا دارد قدردانی خود را اعلام نماییم. 
۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۲۹
روابط عمومی و امور فرهنگی |
تعداد بازدید : ۷۵