یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

اخبار

بازنشستگان استان اصفهان راهی مشهد مقدس شدند

بازنشسته/ سازمان بنادرودریانوردی
بازنشستگان و موظفین ساکن استان اصفهان به قصد زیارت آستان مقدس حضرت ثامن الحجج (ع) راهی مشهد مقدس شدند.
به قصد زیارت آستان مقدس حضرت ثامن الحجج (ع) ؛
بازنشستگان استان اصفهان راهی مشهد مقدس شدند
 
بازنشستگان و موظفین ساکن استان اصفهان به قصد زیارت آستان مقدس حضرت ثامن الحجج (ع) راهی مشهد مقدس شدند.
 
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ؛ در اجرای برنامه های زیارتی کارگروه رفاهی صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی ، برای نخستین بار بازنشستگان و موظفین ساکن شهرهای استان اصفهان روز چهارشنبه اول آذرماه سالجاری ، در قالب یک کاروان زیارتی عازم مشهد مقدس شدند.
 
بر اساس این گزارش ؛ اینبار تعداد 41 تن از بازنشستگان و موظفین طی یک سفر 4روزه از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان عازم مشهدالرضا شدند تا ضمن زیارت حرم مطهر رضوی ، از دیگر آثار فرهنگی و تاریخی این شهر نیز بازدید بعمل آورند.
 
بازدید از مجموعه گردشگری «آرامگاه فردوسی» و تفرج در بازار مدرن «الماس شرق» از جمله برنامه های این سفر بود که با استقبال زائرین مواجه شد.
 
مسافران این کاروان زیارتی بعداز ظهر روز شنبه 4  آذرماه سالجاری از طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد ، مشهد مقدس را به سوی اصفهان ترک نمودند.
 
شایان ذکر است ؛ تجدید دیدار همکاران قدیمی و آشنایی بیشتر خانواده های بازنشستگان سازمان بنادرو دریانوردی با یکدیگر ، افزایش نشاط و امیدواری و ارتقای روحیه این عزیزان از جمله اهدافی است که از سوی صندوق بازنشستگی  در برگزاری مستمر کاروان های زیارتی دنبال می شود
۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۵:۴۶
روابط عمومی و امور فرهنگی |
تعداد بازدید : ۱۵۹