جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

اخبار

شماره جدید«تجلیل» منتشر شد

تجلیل/ بازنشستگان سازمان بنادر/ جواد جهاندار
سی و یکمین شماره از نشریه خبری «تجلیل» ، ویژه بازنشستگان و موظفین سازمان بنادرودریانوردی منتشر شد.
شماره جدید«تجلیل» منتشر شد

سی و یکمین شماره از نشریه خبری «تجلیل» ، ویژه بازنشستگان و موظفین سازمان بنادرودریانوردی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی؛ در شماره جدید تجلیل که در 42 صفحه و به صورت تمام رنگی به زیور طبع آراسته شده است، مطالب متنوعی دیده می‌شود.

روی جلد این شماره از نشریه را تصویر بسیار زیبایی از آقای«نوروز بهاء» همکار بازنشسته نوشهری حاضر در رقابتهای شنای چهارمین دوره مسابقات چند جانبه ورزشی بازنشستگان و موظفین سازمان بنادر و دریانوردی(جام رضوی) مزین کرده است.

سرمقاله جدیدترین شماره «تجلیل» به پرداخت تسهیلات دراز مدت و کم بهره بانکی به کلیه بازنشستگان و موظفین سازمان بنادرودریانوردی اختصاص یافته که به همت صندوق بازنشستگی و با کمک کانون های بازنشستگی از سوی بانک قرض الحسنه رسالت طی ماه های گذشته صورت گرفته است.
 
گزارش کامل و نتایج چهارمین دوره مسابقات چند جانبه ورزشی ویژه آقایان بازنشسته از افتتاح مسابقات تا اختتام آن که در آبان ماه سالجاری در مشهد مقدس برگزار شده است به همراه تصاویر مربوط به رقابتهای هر رشته از جمله موضوعات این مجلد است.

گزارش خبری برگزاری تورهای تفریحی و کاروان های زیارتی بازنشستگان و موظفین اعزامی از بنادرامام خمینی (ره)، نوشهر، شهید رجایی، بوشهر، خرمشهر و آبادان و مرکز(تهران) و نیز شاهین شهر اصفهان، عیادت و دلجویی از بازنشستگان بیمار و بستری در مراکز درمانی و گفتگوهای خواندنی از دیگر موارد متنوع این شماره از نشریه است.

در این شماره همچنین مطالبی همچون؛ معرفی کتاب و اخبار مربوط به پرداخت سود سهام سال گذشته شرکت «هدایت کشتی خلیج فارس» و خبرهای مربوط به حوزه بازنشستگی شامل؛ بیمه ، درمان و دارو به همراه صفحات جالب«صفحه شما»،«جدول و سرگرمی» و تصاویر زیبایی از بازنشستگان دیده می‌شود.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۶:۳۶
روابط عمومی و امور فرهنگی |
تعداد بازدید : ۳۵۴