یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷

اخبار

آمار بهره برداری از اماکن اقامتی صندوق بازنشستگی اعلام شد

امور رفاهی/ اماکن اقامتی/درمکانی / سیاحتی
در آخرین روزهای اسفند ماه جاری، از سوی امور اداری آمار بهره برداری از امکانات اقامتی صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی در سال 96 اعلام شد.
در آخرین روزهای اسفند ماه جاری
آمار بهره برداری از اماکن اقامتی صندوق بازنشستگی اعلام شد
 
در آخرین روزهای اسفند ماه جاری، از سوی امور اداری آمار بهره برداری از امکانات اقامتی صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی در سال 96 اعلام شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی؛ براساس اعلام امور اداری صندوق از ابتدای سال 96 تاکنون ، جمعا تعداد 3530 تن از بازنشستگان معزز و موظفین محترم و همراهان آنان توانسته اند از خدمات اقامتی و پذیرایی مراکز تحت اختیار صندوق بازنشستگی در دو بخش «درمانی» و «سیاحتی» استفاده نمایند.
 
براساس این گزارش؛ هتل مهستان مشهد که طی ماه های گذشته میزبان شایسته ای برای زائرین حضرت ثامن الحجج (ع) بوده ، توانسته است با پذیرش و پذیرایی از 1714 تن ، بیشترین آمار خدمات ارایه شده را به خود اختصاص دهد.
 
همچنین میهمانسرای درمانی تهران واقع در بلوار مرزداران برای دومین سال پیاپی پذیرای بازنشستگان و وظیفه بگیران بیمار و تحت درمانی بود که از اقصی نقاط کشور برای ادامه درمان عازم مرکز شده بودند. این میهمانسرا با پذیرش و ارایه خدمات اقامتی به تعداد 603 تن از عزیزان بازنشسته و وظیفه بگیر، توانسته است آمار قابل توجهی را به خود اختصاص دهد.
 
این گزارش می افزاید؛مجموعه تفریحی آموزشی کلارآباد در 6 ماهه نخست سال جاری با قبول اسکان و پذیرایی 491 تن از بازنشستگان و موظفین که برای سیاحت عازم سواحل دریای مازندران شده بودند،موفق به ارایه خدمات مناسب و قابل قبولی شد.
 
براساس این گزارش؛ واحدهای اقامتی آریو برزن شیراز که طی دوسال گذشته ویژه امور درمانی بازنشستگان و موظفین بیمار و تحت درمان، اعزامی از استان های جنوبی کشور در نظر گرفته شده است ؛ طی 12 ماه گذشته تعداد 371 تن از پیشکسوتان سازمان بنادر و دریانوردی را پذیرا شده و این عزیزان توانسته اند فارغ از دغدغه های اقامتی، به مشکلات درمانی و دارویی خود بپردازند.
 
این گزارش حاکی است ؛ مجموعه تفریحی رامسر نیز در سال گذشته توانست به تعداد 309 تن از میهمانان معرفی شده از سوی واحد رفاهی امور اداری صندوق، خدمات اقامتی بدهد تا این عزیزان با آسودگی خیال به تفرج و تفریح در خطه سرسبز شمال بپردازند.
 
همچنین واحدهای اقامتی جزیره کیش از دیگر مراکزی است که تعداد 42 تن از بازنشستگان و موظفین سازمان توانسته اند با سفر به این جزیره زیبا، از آن خدمات اقامتی دریافت نمایند.
 
گفتنی است؛ آمار مربوط به هتل مهستان صرفا مربوط به زائرینی است که به صورت مستقل و خانوادگی عازم مشهد مقدس شده اند و اعضای کاروان زیارتی و تورنمنت های ورزشی بازنشستگان و موظفین را شامل نمی شود.
 
در پایان ذکر این نکته ضروری است که کلیه اقدامات بعمل آمده در حوزه اقامت و اسکان با همکاری صمیمانه کانون بازنشستگان و موظفین سازمان بنادر و دریانوردی و دفاتر تابعه آن در بنادر کشور صورت پذیرفته است.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸
روابط عمومی و امور فرهنگی |
تعداد بازدید : ۳۲۸