دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

اخبار

پیام نوروزی مهندس « جواد جهاندار » سرپرست صندوق بازنشستگی و وظیفه مستخدمین سازمان بنادرودریانوردی

نوروز/ بازنشسته / مهندس جهاندار
به نام خدا نوروز بمانید که ایّام شمایید آغاز شمایید و سرانجام شمایید

پیام نوروزی مهندس « جواد جهاندار «
سرپرست صندوق بازنشستگی و وظیفه مستخدمین سازمان بنادرودریانوردی

 
به نام خدا
نوروز بمانید که ایّام شمایید
آغاز شمایید و سرانجام شمایید
 
بازنشستگان معززو وظیفه بگیران محترم
 
با عرض سلام و تحیات
 
تاساعاتی دیگر در کنار عزیزان مان و پای سفره های هفت سین شاهد حلول سال ۱۳۹۷ خواهیم بود.
سال کهنه با فروکش کردن سرمای زمستان، بار خود را بسته و می رود و سال نو با هوای مطبوع بهاری فرش می گستراند و سبزی و طراوت همگان را به شادابی و سرزندگی فرا می خواند.
نوروز باستانی که امسال با میلاد باسعادت امیر مومنان حضرت علی (ع) مقارن شده است را محضر گرانسنگ همه بازنشستگان و موظفین گرامی تبریک و تهنیت عرض نموده و شادی و به کامی برای همگان آرزو دارم.
در سال گذشته برخی از عزیزان پیشکسوت بدرود حیات گفته و خانواده بزرگ صندوق بازنشستگی را ترک نمودند و همچنین بعضی از کارکنان خدوم با اتمام سالهای خدمت سازمانی ، پای به دوران بازنشستگی گذاشته و وارد این خانواده شده اند.
از درگاه ایزد متعال برای آن سفرکرده گان آسمانی علو درجات و آمرزش اخروی آرزو نموده و مقدم مبارک آن گروه از عزیزانی که به مقام رفیع بازنشستگی نایل آمده اند را گرامی می داریم. 
در این ساعات شایسته است نگاهی به پشت سرانداخته تا ارزیابی کوچکی از رفتاروکردار خود طی دوازده ماه گذشته بدست آورده و آنرا چراغ راه کنیم.
چشم دل بگشاییم و از درگاه احدیت عاجزانه بخواهیم تا ضمن روشن کردن چشم ها و دلهایمان ، حال و روزمان را به بهترین حال ها و روز ها تبدیل نماید.

دریادلان گرامی
شما خوب شاهدید که در سال گذشته تمام مساعی خود را به کار گرفتیم تا ضمن توجه به مطالبات ارجح شما ، در جهت تحقق این درخواستها اقدام نماییم.
 رویدادهای موثر صندوق که اخبار آن بارها و بارها منتشر شده است ، خود گواه این ادعاست.
پرداخت وام کم بهره ، کارآمدسازی خدمات درمانی و دارویی و پیگیری میدانی جهت رفع کمبودهای احتمالی بیمه گر مربوطه ، اعزام کاروان های زیارتی ، برگزاری تورهای گردشگری ، برپایی تورنمنت های ورزشی ، پرداخت یارانه های رفاهی و پاداش های مناسبتی ، اختصاص مراکز اقامتی جهت امور زیارتی و درمانی ، پرداخت کمک های بلاعوض ضروری ، عیادت و دلجویی مستمر از بیماران و همچنین تلاش موثر برای تحقق نظام هماهنگ حقوق و مزایا برای بازنشستگان سنوات مختلف از جمله مهم ترین این اقدامات است.
آنچه که انجام شد ادای وظیفه بود و آنچه که در سال گذشته صورت اجرایی به خود نگرفت ، قطعا به علت محدودیت اختیارات و منابع و رعایت قوانین و مقررات سازمانی بود که محقق نشد.
در این لحظات بیادماندنی برای همه بازنشستگان سازمان بنادرودریانوردی سالی سرشار از برکت و طول عمر باعزت توام با سلامتی و تندرستی آرزومندم و توفیقات روزافزون تک تک اعضای خانواده این جهاندیدگان را در سال جدید مسئلت دارم. عزتمند و سرافراز باشید.

۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۳:۵۷
روابط عمومی و امور فرهنگی |
تعداد بازدید : ۳۷۶