چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 

اخبار

دیدار رئیس صندوق بازنشستگی و اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان و موظفین مرکز با مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی

دیدار رئیس صندوق بازنشستگی و اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان و موظفین مرکز با مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی
رئیس صندوق بازنشستگی به همراه اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان و موظفین مرکز با مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ملاقات داشتند.

دیدار رئیس صندوق بازنشستگی و اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان و موظفین مرکز با مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی 


رئیس صندوق بازنشستگی به همراه اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان و موظفین مرکز با مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ملاقات داشتند.


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ؛ در این دیدار که در روز چهارشنبه یکم خردادماه برگزار شد، آقای مهندس ابراهیم کریمی رئیس صندوق بازنشستگی به همراه اعضای منتخب هیئت مدیره کانون بازنشستگان آقایان؛سید محمد جواد طباطبایی، یحیی ضیائی مهرجردی،مجید گرگپور،سید هاشم علیزاده و غلامعلی سرخیل با جناب آقای مهندس محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دیدار و گفتگویی صمیمانه داشتند.

در آغاز این دیدار آقای سید محمد جواد طباطبایی رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان مرکز به ارائه ی گزارشی از انتخابات هیئت مدیره کانون بازنشستگان و موظفین مرکز پرداختند و در ادامه به چشم انداز برنامه های کانون اشاره داشتند و در مورد مشکلات رفاهی و معیشتی بازنشستگان و موظفین سازمان موارد لازم و ضروری، بیان داشتند و پیشنهادات لازم را در زمینه های مورد بحث ارائه دادند. سپس آقای مهندس کریمی رئیس صندوق به تشریح برنامه ها و لزوم تعامل بیشتر کانون بازنشستگان با سازمان و صندوق در سال جاری پرداختند و ضمن تشکر از اعضاء هیئت مدیره کانون بازنشستگان و موظفین مرکز در دوره گذشته، آمادگی همکاری لازم مجموعه صندوق را با هیئت مدیره کانون اعلام داشتند،در بخش بعدی این گفتگو جناب آقای مهندس راستاد ضمن تبریک به اعضای جدید هیئت مدیره کانون مرکز از تمام اهداف و برنامه های صندوق و کانون در راستای مسائل مربوط به بازنشستگان و موظفین در زمینه های مختلف از جمله؛رفاهی،بیمه،معیشت و ورزش بازنشستگان و موظفین و همچنین تورهای گردشگری،اردوهای ورزشی و استفاده از امکانات شاغلین برای بازنشستگان ،حمایت لازم را اعلام داشته و در خصوص افزایش کمک هزینه های رفاهی قول همکاری لازم را دادند.

در ادامه ی این گفتگو مهندس راستاد، تاکید ویژه در زمینه پیش بردن بحث ورزش بازنشستگان و موظفین را داشتند و همچنین به اختصاص بودجه ای در این زمینه اشاره داشتند.

لازم به ذکر است از جمله موارد مطرح شده در این نشست گفتگو و هم اندیشی درباره ورزش بانوان بود که قرار شد پس از بررسی ها و پیگیری های لازم در این مورد همکاری های مربوطه به انجام برسد.

این دیدار پس از یک ساعت هم اندیشی و گفتگو به کار خود پایان داد.

 

۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۲۷
تعداد بازدید : ۱,۱۹۲